Antivirus test April 2021 door AVTest

Antivirus test April 2021 door AVTest.

PuntenTotaal aantal punten
Fabrikant/Produkt/VersieBeveiligingSnelheidGebruiksgemak1:1:1
AhnLab V3 Internet Security 9.06,06,06,018,0
Avast Free AntiVirus 21.10 & 21.26,06,06,018,0
AVG Internet Security 21.10 & 21.26,06,06,018,0
BullGuard Internet Security 21.06,06,06,018,0
Eset Internet Security 14.06,06,06,018,0
F-Secure SAFE 17.96,06,06,018,0
G Data Total Security 25.56,06,06,018,0
Kaspersky Internet Security 21.36,06,06,018,0
Malwarebytes Premium 4.36,06,06,018,0
McAfee Total Protection 24.1 & 24.26,06,06,018,0
Microsoft Windows Defender 4.186,06,06,018,0
Northguard Security 20.06,06,06,018,0
NortonLifeLock Norton 360 22.216,06,06,018,0
Protected.net Total AV 5.146,06,06,018,0
Avira Internet Security 1.0 & 1.16,05,56,017,5
Bitdefender Internet Security 25.06,06,05,517,5
Trend Micro Internet Security 17.05,56,06,017,5
K7 TotalSecurity 16.05,56,05,517,0
Vipre Security VIPRE AdvancedSecurity 11.04,56,05,516,0
MicroWorld eScan Internet Security Suite 14.04,06,05,515,5
PC Matic Inc. PC Matic 3.04,56,04,014,5


Opvallend is ook hoe Malwarebytes MBAM zich verbeterd heeft.

Uitvoeriger vind u de testgevens op deze website:
 
Bovenaan Onderaan